0

Evden Eve Malatya

Evden Eve Malatya

Malatya’da şehir içi nakliyat konusunda her bölgeye bütün ilçelere ve bütün mahallelere şehir içi parça ve tüm ev, ofis, mağaza, fabrika nakliyat hizmetimiz vardır. Osmanlı Tuğra Nakliyat kalitesiyle sigortalı, ambalajlı ve asansörlü bir şekilde bütün eşyaların nakliyatını gerçekleştiren elemanlarımız, istediğiniz gün ve saatte adresinizde olur. Karşılıklı olarak belirlenen tarihte taahhüt ettiğimiz sürede taşıma işlemine başlayan ekibimiz, sahip olduğu ekipmanları ve tecrübesi ile işin uzamadan sonlanmasını sağlar.
Firmamız Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyat’a ait Araç filomuzda yer alan farklı büyüklükte kamyonlarımız ve eşya asansörlerimiz ile Malatya şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Her zaman önce müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen ekibimiz, Malatya’nın öncü ve lider nakliyat ve taşımacılık firmasıdır.
Malatya şehir içi nakliyat hizmetimiz Malatya’nın tüm ilçelerini kapsamaktadır. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmet her zaman bizden alınır. Firmamız kendi bürosunda sizlere bir telefon kadar yakındır. Hem asansör kiralama hem asansörlü taşımacılık hem asansörlü nakliyat hizmetlerinde tek lider firmadır.

admin

Bir cevap yazın