0

Girişimcilik

Girişimcilik
Girişimcilik

Pek çok alanda olduğu gibi bizim hizmet verdiğimiz alanda da girişimcilik çok önemli bir yer tutmaktadır. Yani nedir bizim hizmet verdiğimiz alanlar. Belki her yazıda tekrar tekrar gündeme getiriyoruz ama mecburuz. Başta Malatya şehir içi nakliyat. Sonra Malatya evden eve nakliyat. Ve yine Malatya şehirler arası nakliyat. Malatya asansör kiralama ve bil umum taşımacılık.Bu konun önemini anlatırken bazı örnekler de vermek gerekebilir.

Biz Malatya nakliyat firmaları olarak girişimci olmak zorundayız. Aksi halde sektörün gerisinde kalmak içten bile değildir. Eğer firmanız nakliyat üzerine ve sizde bir asansör bile yoksa o zaman tam bir girişimcilik ruhunu yakalayamamışsınızdır. Eğer hala daha bir kamyonunuz hatta bir kaç kanyonunuz yoksa ve siz hala eski model araçlarla taşımacılık ve evden eve nakliyat yapmaya çalışıyorsanız bu işte çok ama çok geri kalmışsınız demektir. Girişimcilik ruhunuz gelişmemiz demektir.

Bir çok firma ortalıkta ben de Malatya nakliyat firması olarak çalışıyorum diye dolaşır reklam yapar ilan verir. Ama bir bakarsınız bir çok eleman eksikliği bir çok araç eksikliği bir çok tecrübe eksikliği var. Asansörü bir başka firmadan al. Taşıma için bir başkasında kamyon bul elemanı bir başka yerden. Şimdi buna girişimcilik denir mi. Girişimcilik alanında bir çok örnek verilebilir elbet ama ne kadar yazarsanız ne kadar çok örnek verirseniz verin. İş başka söylem başkadır.

Girişimci fikirler görmek isterseniz Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyata gelin.

admin

Bir cevap yazın