0

Nakliyat Kriterleri

Nakliyat Kriterleri

Nakliyat Kriterleri

Evden eve nakliyat yapılırken bir çok şey akla gelir. Evinizin bir yerden bir başka yere taşınması aşamasında bir çok şey yaşanır.

Nakliyat Kriterleri, başta evin bulunduğu kat sayısı belirlenir. Sonra evin içerisindeki eşyaların ne kadar olduğu belirlenir. Bunun için ilk kriter evin kaç oda kaç salon olduğudur. Ama tabi ki ev dört artı bir olur ama eşya olmayabilir. O nedenle en sağlıklı olan evin eşyalarının görülmesi ve ona göre tespit yapılmasıdır. Teknolojinin ve iletişim araçlarının gelişmesi ile birlikte bu iş artık daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Eşyaların resmi çekilip watsaptan atıldığı takdirde ne kadar olduğuna dair bir kanaat oluşabilmektedir. Bunları neden öğrenmek gerekir çünkü belirlenecek araç büyüklüğü bu kriterlere göre ayarlanmaktadır. Sonra eşyaların gideceği yere bakılır. kaçıncı kata çıkacak asansör kurulma imkanı ver mı yok mu. Ve elbette ki gidecek yerin şu anki yerle olan mesafesi de önemli Nakliyat Kriterleri arasındadır.

Bütün bunların yanında bir başka kriter eşyanın diyelim ki şehirler arası gidecekse sigortalı olup olmayacağıdır. Yine eşyaların taşıyıcı firma tarafından ambalajlanıp paketlenmesi olayı var. bazen kişiler kendileri topluyor eşyalarını taşıyıcı firma sadece gelip eşyaları yüklüyor o kadar. bu da ayrı bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Malatya evden eve nakliyat işlemlerinde bunların hepsi göz önünde tutulur. Malatya taşımacılık işlerinde bu gibi kriterler ve daha pek çok durumlara bakılır.

admin

Bir cevap yazın