Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız  MALATYA merkezli olup tüm TÜRKİYE geneli hizmet vermekteyiz. Amacımız para kazanmak değil markalaşmak ve çevre edinmektir. Bu sebep ile iyi ve kaliteli hizmet daima kazandırır.
Öncelikle hizmetimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektir.
Keşiften sonra araç ve ambalaj malzemesi belirlenir Ambalajlamada gerekiyorsa bayan elemanlarımızda ekip içerisinde bulunur.
Ambalajlamada sarma yapıldıktan sonra araç a düzme işlemi yapılır. Hakkımızda bilgi edinmeye devam edin.
Talep halinde ev ambalajlama için siz uğraşmadan ambalaj malzemesini de ayarlıyoruz. Osmanlı Tuğra Nakliyat hizmetleri, her zaman siz değerli müşterilerimize, evden eve taşımacılığın gerektirdiği en iyi hizmeti, en güvenilir şekilde sizlere sunmaktan onur duymaktadır. Eşyalarınızın taşınması esnasında her türlü zor şartlara karşı dayanıklı ve nakliye aracı için gerekli her türlü önlem alınmıştır. Evden eve nakliyat isteğinizi bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla yapabilirsiniz. Osmanlı Tuğra Nakliyat, taşımacılık işlemlerinde hedefimiz; şartsız müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratmak.

Vizyonumuz
Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.

Osmanlı Tuğra Kurumsal Nakliyat 1996 yılından beri geliştirilmekte olan Nakliyat Sistemi ile devlet kurumlarının, şirketlerin, derneklerin ve kişilerin taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözümler üretmektedir.

Sektörde 21 yılı aşkın süredir yer alan Osmanlı Taşımacılık şirketi  uzman ekibi ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda Kaliteli Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal Şirket kimliğimizle Malatya’da Güvenilir Dürüst İlkeli bir şirket olma yolundayız. Hakkımızda bütün bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Osmanlı Tuğra Nakliyat  0542 791 64 44

Malatya Şehir içi Nakliyat

Malatya’da Şehiriçi nakliyat hizmetlerinde Kaliteli ve düzgün şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamızda farklılık amaçlı hizmetimiz, Nakliyat şehiriçi taşımacılık‘ farklı hizmetler sunmaktayız. Örnek verecek olursak talep halinde şehir içi ev taşıma öncesi ambalajlama de montaj hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetinde anlaşm halinde eleman ve ambalaj hizmetini bir kaç gün öncesinde hizmet veriyoruz. Bunun için bizi aramanızdan sonra ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Şehir içi Osmanlı Tuğra  Nakliyat  0542 791 64 44

Malatya Şehirler arası Nakliyat 

Malatya’da Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde Kaliteli ve düzgün şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamızda farklılık amaçlı hizmetimiz,Nakliyat şehirler arası taşımacılık‘ farklı hizmetler sunmaktayız. Örnek verecek olursak talep halinde şehirlerarası ev taşıma öncesi ambalajlama de montaj hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde anlaşm halinde eleman ve ambalaj hizmetini bir kaç gün öncesinde hizmet veriyoruz. Bunun için bizi aramanızdan sonra ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Şehirler arası 

Osmanlı Tuğra  Nakliyat 0542 791 64 44

Malatya Asansörlü Nakliyat
Asansörlü taşıma sisteminin nakliye şirketleri tarafından tercih edilme nedenleri arasında eşyaların zarar görmesini engellemek yatmaktadır. Bunun için birçok nakliye firması tarafından kullanılan asansörlü taşıma sistemi ile profesyonel bir şekilde eşyaların taşıma hizmeti verilmektedir. Malatya asansörlü taşıma olarak eşyalarınızın korunmasını sağlarken işinde uzman personeller ve çalışma prensibi ile güvenilir nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Malatya Asansörlü taşımacılık  Osmanlı Tuğra  Nakliyat 0542 791 64 44

Malatyada Nakliyat, Malatyada Nakliye, Malatya Taşımacılık, Malatya Evden Eve Taşımacılık