0

Malatya Nakliyat

Malatya Nakliyat

Malatya Nakliyat

Malatya Nakliyat

Malatya Eşya Depolama

Osmanlı Tuğra  Nakliyat 0543 328 1 444 depolama şirketi olarak evden eve nakliyat taşıma ile eşyalarınızın rutubetsiz ortamda sigortalı biçimde ev eşyası depolanır. Eşya depolama hizmetlerimizi müşteri temsilcimize ulaşmanızla başlar. Malatya Nakliyat, Ev eşyası depolama hizmeti denilince en dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi eşyalarınızın düzgün ambalajlanıp paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan paketleme, ambalajlama ve sarma malzemelerinin eşyanın cinsine, türüne göre seçilmesi gerekmektedir. Eşya depolarımız oldukça modern olarak tasarlanmış olup nemsiz, rutubetsiz ortamda sigortalı bir şekilde muhafaza altında depolanır. Resimleme, Numaralandırma sistemlerimiz sayesinde eşyalarla ilgili karışıklığın önüne geçeriz, bir listesi bizde kalır bir kopyasını ise imzanız ile birlikte size veririz.

Malatya Nakliyat Depolama alanında bulunan tüm eşyalar ve müşterilerin bilgileri %100 gizlilik politikamıza tabiidir. Eşyalarınızın Güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın.
Zamandan Tasarruf Edin
Sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alır ve hızlı bir şekilde depolarımıza yerleştiririz. Buda size zamandan tasarruf sağlar.

Personelimizin tamamı eğitimli ve konusunda uzmandır.
Toplam 4 ekip ve 4 ekip lideri gün boyu eşyalarınızın paketlenmesi , montajı ve kurulumu için hazır bulunmaktadır.

Bizleri seçtiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ..

 

admin

Bir cevap yazın